sobota, 12 grudnia 2015

Co u mnie nowego? #9Cześć! Długo mnie nie było na blogu i teraz nie wiem w zasadzie, czy nie jest to już podsumowanie miesięczne :D.

W ostatnim czasie nie miałam za bardzo czasu na pisanie postów i, o zgrozo, na czytanie. Zaczęłam co prawda, tak jak obiecałam, czytać książkę z listy polecanych przez BBC - "Dumę i uprzedzenie" J. Austen. Niestety, porzuciłam ją na rzecz książki, którą dostałam od św. Mikołaja (^^) - "Dziewczyna z pociągu" P. Hawkins. Prezent ten bardzo mi się spodobał i już go przeczytałam... Aktualnie wzięłam się za biografię Steve'a Jobsa, W. Isaacsona i jak na razie bardzo mi się podoba. Niebawem postaram się dodać kilka recenzji książek, które już przeczytałam.

Dlaczego byłam zajęta w ostatnim czasie? Mój wydział organizował IT Academic Day 2015 i w tym roku miałam przyjemność pomagać przy organizacji tego wydarzenia. Jeśli ktoś jeszcze nie wie, czym jest ITAD, to trzeba szybko nadrobić zaległości :). Zgłosiłam się też do Patronage 2016, organizowanym przez BLStream, w którym wspólnie z całym zespołem będzie tworzona aplikacja mojego pomysłu!

Rozwijam też swój "talent" artystyczny - uczę się rysować swoim nowym nabytkiem, długopisem 3doodler, nazywanym również drukarką ręczną. Jak na razie kiepsko mi to idzie, udało mi się stworzyć dwie pary okularów, wieżę Eiffla, oraz mini Vadera. Bardzo mi się podobają możliwości, jakie daje 3doodler, którym można zrobić dosłownie wszystko! Jedyne ograniczenie to wkłady, które dość dużo kosztują a w pakiecie startowym miałam ich niewiele. A oto moje projekty:
A teraz najważniejsza informacja! Za niecały już tydzień jest premiera nowej części Gwiezdnych wojen i już nie mogę się doczekać!!!!
To tyle!
Niech moc będzie z Wami!

1 komentarz:

  1. Niech moc będzie z nami :D a Vader już jest mój więc mogę śmiało powiedzieć że najlepiej wyszedł :p OBY DO PREMIERY!

    OdpowiedzUsuń